Наймолодшому лише 22: У воїна залишилася дружина та новонароджений син, якому не виповнилося й місяця

Ровненщина попрощалась с трёма воїнами, которые загинули за Украину

На Ровненщине попрощались с тремя военными-захисниками Украины: Сергий Тарасюком у Вараши, Виталієм Воронком и Олексій Стасюком на Дубровичи.

Жители Вараша попробовали в останню дорогу 35-летнего водителя-радиотелефониста Сергия Тарасюка. Победил в городском лицее №3 ​​и ПТУ ВП «РАЕС». В мировом житти працював водієм. Сергія мобилізували 29 квітня. Підрозділ воїна боронів наша земля в районе села Білогірка на Херсонщине. Уночи проти 1 жовтня под час окончания боевого завдання Сергій Тарасюк потрапив під мінометний обстріл та загинув. Поховали Героя-земляка на кладовище у сел Стара Рафаловка.
У воїна залишилась дружина та новонароджений син, якому не виповнилося й місяця

Віталію Воронку назавжди буде 22… Народився військовослужбовець у Сварицевич Дубровицької ТГ. Мужской воїн и патриот гордился тем, что в этот исторический момент героически защитил рідну Україну и кожного з нас. Захисник загинув 5 лет под час окончания боевого завдання поблизости населенного пункта Гавриловка Херсонской области.
Олексій Стасюк, 1986 року народження, проживав у Бережниці, що на Дубровиччині.

На фронте був стрільцем-санітаром. К сожалению, життя воїна обірвалося на передовой 5 жовтня в районе населенного пункта Старовірівка Харьковской области. У воїна залишилась дружина та новонароджений син, якому не виповнилося й місяця.