“Непересічна особистість”: загинув викладач кам’янецького вишу Вадим Стецюк

Вадим Стецюк був одружений. Він загинув у віці 40 років. Поки немає офіційних повідомлень, та кам’янчанин поклав своє життя на війні проти російських окупантів.

Вадим Стецюк народився 1 червня 1982 року. Закінчив екстерном місцеву школу. Тоді вступив до вишу, в якому згодом викладатиме та закінчиа аспірантуру. Про це йдеться на сторінці кафедри історії України.

На початку 2000-х кам’янчанин працював вчителем історії у школі, а згодом став асистентом і викладачем на кафедрі історії України. У 2012 році захистив звання доцента. У 2018-2020 роках перебував у докторантурі при кафедрі історії України Кам’янець-Подільського національного університету імені Огієнка. Він завершував підготовку докторської дисертації. Крім того, Вадим Стецюк є автором більш, ніж 120 наукових публікацій.

Вадим Стецюк був патріотом своєї держави. Про це свідчать численні дописи на його особистій сторінці у Фейсбук. Про загибель кам’янчанина повідомляють в соцмережах друзі, рідні, близькі, його колеги та студенти. Всі вони не можуть змиритися з болем від утрати та висловлюють родині свої співчуття:

Втрата….. Загинув Вадим Стецюк — батько, патріот, викладач, непересічна особистість…. — написала його дружина Олеся. У це просто не хочеться вірити!!! Настільки щира, “велика” людина, непересічна особистість, справжній патріот України, викладач від Бога….про нього можна писати дуже багато гарних слів! Спочивай з Богом, Герою! Нехай земля буде пухом. Рідним та близьким — сили пережити цю трагедію.

Загинув Стецюк Вадим Борисович – викладач КПНУ ім. Огієнка… Завжди усміхнений, дотепний, професіонал своєї справи! Не можу повірити в це, слів не має, сльози душать. Дякую за Вашу працю, за захист… Герої не вмирають! Вічна пам’ять і шана.

Друже, навіщо ти це зробив??? Навіщо??? Ти завжди мав з ким поговорити… У тебе була сила-силенна друзів, готових вислухати і розрадити…. Навіщо??? Дякую, що був найкращим науковим керівником у світі. Мені дуже не вистачатиме тебе, твого інтелекту і твого неперевершеного гумору!!! Дякую, що був в житті багатьох з нас. Ніщо не було варте втрати життя, друже… Ніякі обставини…. Сподіваюся, твоя душа знайде спокій…. Буду молитися за це.

До сих пір не можу в це повірити!!!! Загинув викладач КПНУ імені Івана Огієнка Стецюк Вадим Борисович!!! Він був чудовою людиною, талановитим викладачем та щирим патріотом!!! Вічна пам‘ять Герою!!!

Спочивай з Богом, завжди світлий і добрячий Вадиме. Таким ти залишишся у нашій пам’яті. Співчуття рідним і сил пережити втрату. Не віриться. Співчуваю. Колись давно ми разом їздили на конференцію в Москву. Щоб вона була проклята! Вічна пам’ять нашому дорогому педагогу. Важко висловити словами… Золота людина, таких мало! Ми будемо пам’ятати завжди! Нехай земля буде пухом!